Skaitmeninis Heritas

Edukacijos vaikams

Nuo pat pirmojo kultūros paveldo festivalio „Heritas“ daug dėmesio skiriama jaunosios kartos edukacijai. Siekiame, kad vaikai ir moksleiviai geriau pažintų kultūros paveldą, jį suprastų, puoselėtų ir tyrinėtų.

Ekskursijos

Ekskursijos – tai jau gerai žinomi „Heritas“ pasivaikščiojimai, lankytojų pamėgti per trejus festivalio gyvavimo metus. Tik šį kartą kitokiu, vaizdo formatu. Ekskursijos suteikia puikią progą pamatyti įvairius Vilniaus kampelius neiškeliant kojos iš namų ir esant bet kurioje Lietuvos ar pasaulio vietoje.

Paskaitos

2020 m. spalio 2-4 dienomis vykusio festivalio „Heritas‘2020: (Į)krauk paveldą!“ metu Heritas komanda kartu su Vilniaus universiteto Istorijos fakultetu kvietė į alternatyvią diskusijų erdvę – idėjų ir bendrų sprendimų paieškos laboratoriją.

Konsultacijos

Trumpose vaizdo konsultacijose įvairių sričių specialistai dalijasi naudingais patarimais ir įžvalgomis įvairiomis temomis, susijusiomis su kultūros paveldu ir jo išsaugojimu. Konsultacijas pradedame nuo medžio meistrų patarimų tvarkantiems medinius pastatus, su kultūros paveldo specialistais aptariame kultūros paveldą reglamentuojančius teisinius aspektus.