Parodos dalyvių registracija

Kviečiame registruotis laisvai samdomus specialistus (architektūra, menotyra, restauratoriai, lipdyba, skulptūra, archeologija, medžio apdirbimas, baldų restauravimas, kalvystė (tik architektūrinės detalės) ir kt.) privačias įmones (restauravimas, tyrimai, statybinės medžiagos, tinkamos kultūros paveldo tvarkybai, dažai, apšiltinimo, vėdinimo sistemos, apdailos medžiagos, architektai, modernios technologijos, tyrimų aparatūra ir kt.), valstybines įstaigas. Kviečiame Jus savo darbą atsinešti į parodą ir kolegoms bei lankytojams pristatyti jį kaip įmanoma praktiškiau, interaktyviau, įdomiau ir patraukliau – prisistatyti su kūrybišku stendu arba vesti kūrybines dirbtuves.

„Heritas“ – puiki vieta susirasti klientų, partnerių, pasidalinti patirtimi, spręsti nekilnojamojo kultūros paveldo tvarkybos problemas, susipažinti su naujausiomis technologijomis ir užmegzti naudingų ryšių planuojamiems projektams.

Registracija visiems parodos dalyviams jau paskelbta!

Architektų erdvės registracija

Kviečiame dalyvauti Architektų erdvės ekspozicijose:

1) Ekspozicijai Architektų erdvėje prašome pateikti 1-3 vertikaliai sukomponuotus 70×100 cm planšetus, kuriuose reprezentuojami Jūsų projektai, susiję su kultūros paveldu, jo išsaugojimu bei įveiklinimu. Dalyvauti gali įmonės ir individualiai dirbantys architektai. Registracija vyksta iki kovo 12 d.

Registracija čia:

2) Tematinėje parodoje Architektūros dialogai kviečiame įsigilinti į istorinės ir šiuolaikinės architektūros santykį, pratęsti dialogą tarp naujo ir seno bei atskleisti šį ryšį savo darbuose. Lauksime projektų, kuriuose istorinės ir šiuolaikinės architektūros visuma tampa darniu kūriniu, atskleidžiančiu ir praturtinančiu vietos charakterį, išskirtines istorinio pastato (jo dalies) ar konteksto savybes. Parodos spektras platus – nuo mažų detalių iki sprendimų miesto mastu.

Architektūros dialogų ekspozicijos formatas atviras Jūsų kūrybai. Kviečiame sulaužyti standartinių planšetų rėmus, pateikti maketus ar kitas įdomias projekto detales. Vienintelis reikalavimas – Jūsų ekspozicija turėtų tilpti į 1.5×1.5 m grindų plotą.  Ekspozicijos dalyvius kviesime pristatyti savo darbus gyvai – 15 min. pranešimu.

Registracija „Architektūros dialogų“ ekspozicijai: informaciją (laisva forma) apie planuojamus eksponuoti projektus (ar projektą) prašome atsiųsti el.paštu aurelija@heritas.lt iki kovo 16 d. Atrinktus dalyvius informuosime el.paštu iki kovo 19 d. Paskubėkite – dalyvių skaičius ribotas! Dalyvavimas „Architektūros dialogų“ ekspozicijoje nemokamas.

Registracija:

Kūrybinių dirbtuvių registracija

Lankytojų registracija į kūrybines dirbtuves bus skelbiama balandžio mėnesį.

Sekite informaciją apie programą bei registracijas Heritas puslapyje bei Facebook paskyroje

Galima ir negalima: konsultacijų erdvės registracija

Gąsdina nežinomybė ir painus reglamentavimas kultūros paveldo apsaugos srityje?

Šioje Heritas erdvėje turėsite unikalią galimybę gauti nemokamą konsultaciją savo problemai spręsti tiesiai iš profesionalių, patyrusių paveldosaugos ekspertų – architektų, konstruktorių, restauratorių, meistrų praktikų.

Konsultacijų sesijos metu ekspertai konkrečiai atsakys, ką galima ir ko negalima daryti, kokias procedūras praeiti tvarkant kultūros paveldo objektus, siekiant gauti finansinę paramą bei kitus Jums iškilusius klausimus.

Konsultacijos vyks 2020 m. gegužės 16 d. šeštadienį

Ekskursijų registracija

Lankytojų registracija į ekskursijas bus skelbiama balandžio mėnesį.

Sekite informaciją apie programą bei registracijas Heritas puslapyje bei Facebook paskyroje

Vaikų ir jaunimo erdvės registracija

Lankytojų registracija į vaikų ir jaunimo erdvės veiklas bus skelbiama balandžio mėnesį.

Sekite informaciją apie programą bei registracijas Heritas puslapyje bei Facebook paskyroje

Savanorių registracija

NORI PADĖTI ĮGYVENDINTI HERITAS?

Nori prisijungti prie savanorių grupės, kuri stengiasi padėti paveldui? Nori daugybės patirties renginių organizavimo, marketingo, komunikacijos, paveldo – daugybėje skirtingų sričių?

Registruokis ir padėk Heritas įvykti!  Daugiau informacijos – savanorių anketoje.

© Copyright - Heritas